Повернення товару


Якщо з якоїсь причини вам не підійшов товар, його можна повернути протягом 14 календарних днів, дотримуючись наступних умов:

  • товар не був у експлуатації, на ньому немає слідів монтажу;
  • повністю збережена заводська упаковка виробу, комплектуючих, збережена комплектність товару.

Для повернення товару необхідно зв'язатися з менеджером магазину за телефоном або відправити повідомлення на електронну пошту для уточнення способу повернення. Здійснити повернення можна одним із двох способів.

  1. У нашому магазині. При собі потрібно обов'язково мати оригінал накладної. Для скорочення часу очікування при поверненні, попередньо зв'яжіться з менеджером для оформлення заявки на повернення (необхідно повідомити номер замовлення, коди позицій, які ви повертаєте, і кількість).
  2. Відправивши товар перевізником "Нова Пошта" (якщо доставка здійснювалася цією службою). Менеджер повідомить дані, необхідні для відправки, І уточнить, як повернути гроші (на банківську карту, переказом). Гроші повертаються після отримання та перевірки товару. Зазвичай повернення грошей здійснюється протягом двох-трьох днів після отримання товару, але якщо це неможливо з об'єктивних причин, то не пізніше 7 календарних днів, передбачених законодавством.

Для повернення товару також можна скористатися формою повернення в особистому кабінеті.