Магазин дверей та фурнітури Клямка

Рекомендовані

Нові надходження

Така звична й буденна для всіх річ, як двері, не зможе нормально функціонувати без відповідної фурнітури – дверної ручки. Вони були відомі більшості існуючих цивілізацій. Клямки і кноби, фальові та натискні – зараз ручки вже перестали бути виключно функціональним рішенням, перетворившись на гідний елемент втілення дизайнерського задуму.

Наша компанія спеціалізується на реалізації дверей і якісних супутніх товарів. Заснована в 2006 році, вона виросла з маленької торгової фірми до великого інтернет-магазину, що має значний асортимент і безліч вітчизняних та зарубіжних партнерів. На нашому сайті ви зможете знайти двері українських виробників (Папа Карло, Secret Doors), елегантну італійську та стриману португальську фурнітуру (Colombo Design, Martinelli DND, Mandelli, FADEX, Forme, Fimet, JNF, TUPAI), а також інші товари для будинку.

Якісні ручки для міжкімнатних та вхідних дверей

Якими б дорогими й ексклюзивними не були двері, неправильно підібрана ручка зробить їх безликими та непривабливими. І навпаки, оригінальна фурнітура, виконана за всіма стандартами якості, будь-яке дверне полотно здатна перетворити на справжній витвір мистецтва, що посяде гідне місце в інтер'єрній концепції приміщення. Головне завдання полягає в тому, щоб правильно підібрати дверну ручку, виходячи з призначення і частоти використання, власних уподобань та оточення кімнати. Купити фурнітуру в Києві або будь-якому іншому місті України зараз нескладно: покупку можна оформити онлайн, а потім забрати з нашого магазину чи замовити доставку.

  • Натискні. Вони часто виготовляються під замок, але можуть бути і без нього. Це найпопулярніший різновид дверних ручок, завдяки комфортності використання та надійності функціонування. Натискна ручка керує відкриттям дверей шляхом опускання важеля, який рухає защіпку. Виконуються ці вироби з нержавіючої сталі, латуні, алюмінієвих сплавів або карбону.
  • Ручки купе. Ці врізані дверні ручки призначені для управління дверима з розсувною системою. При цьому варто розрізняти фурнітуру для міжкімнатних дверей і для дверей шафи-купе: в останньому випадку ручка має зовнішній тип відкривання. Ручки для розсувних систем бувають натискними, поворотними та врізаними; під ручкою купе зазвичай розуміють саме останній варіант – конструкцію, яка монтується у спеціальні ніші в стулках.
  • Ручки-скоби. Правильно підібрана ручка-скоба здатна зробити ваш інтер'єр не лише привабливим зовні, але й дуже комфортним. Така фурнітура може мати прямокутну або хвилеподібну форму. Виготовляється зазвичай із бронзи, заліза, латуні, хрому. Відмінною рисою ручок даного виду є те, що вони не пов'язані з замком. Якщо є необхідність встановлення замку на двері з ручкою-скобою, то замковий механізм фіксують окремо.
  • Кноби. Ще один поширений варіант для міжкімнатних дверей. Прості у встановленні та експлуатації. Бувають без фіксації защіпки, з фіксацією спрощеного типу та з функцією закривання. Приємна округла форма, різні матеріали виготовлення дозволяють підібрати таку ручку під будь-який інтер'єр.

Двері та супутні товари

Крім якісної дверної фурнітури, наш інтернет-магазин реалізує міжкімнатні двері, аксесуари для ванної кімнати, а також надійні ручки для вікон.

Продукція українських марок Папа Карло і Secret Doors – це не лише різноманітність варіантів і висока якість, але й відмінні ціни! Двері, представлені в нашому магазині, втілять будь-який стиль – від класики до модерну, а також будь-який дизайн – від мінімалізму до ексклюзиву. Окремо варто відзначити приховані двері: вони відмінно підійдуть для установки в невеликих приміщеннях, щоб заощадити місце, або там, де дверне полотно погано вписується в інтер'єр. Таку модель можна пофарбувати або покрити шпалерами в тон стіни, зробивши її практично непомітною.

Італійські латунні аксесуари для ванної кімнати прослужать вам довго і стануть чудовим доповненням інтер'єру. А стильні віконні ручки доповнять ансамбль смаку й елегантності вашого будинку.

Ми цінуємо кожного свого клієнта, забезпечуючи якісний сервіс, який ненав'язливо, але професійно допоможе вам обрати потрібний елемент ідеального інтер'єру. Для зручності онлайн-покупок пропонуємо кілька варіантів оплати та продуману організацію доставки.