Монтаж дверей та установка дверей.


При заміні міжкімнатних дверей необхідно не лише обрати й купити якісну модель, яка підходить за розмірами й дизайном; не менш важливо правильно їх установити. Помилки під час монтажу часто призводять до пошкодження дверного полотна або скорочення терміну його служби. Магазин klyamka.ua з радістю вам допоможе: ми надаємо повний комплекс послуг встановлення будь-якої складності, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування дверей, придбаних у нас.

Чому варто довірити установку дверей майстру?

Часом покупці, що прагнуть заощадити, намагаються встановити міжкімнатні двері самостійно. Однак, якщо у вас немає досвіду в подібних маніпуляціях, то ми не рекомендуємо робити це самому через низку причин.

  • Монтаж комплекту дверей у квартирі чи приватному будинку – досить складний процес, у якому потрібно врахувати багато складових. Адже сюди входять установка короба, підготовка дверного полотна, врізання петель, ручок та іншої фурнітури.
  • Новачки часто пропускають важливі нюанси при встановленні, які добре відомі професіоналам.
  • Під час неакуратного самостійного монтажу можна пошкодити полотно, короб або фурнітуру, а також підлогове або настінне покриття.
  • Помилки при установці часто призводять до перекосу дверей, який у подальшому заважає їхньому комфортному використанню.

Проблеми, що виникли після самостійного монтажу, часто доводиться вирішувати перевстановленням, яке, як показує практика, коштує навіть дорожче, ніж професійний монтаж із нуля. Тому, щоб уникнути неполадок, краще відразу замовити двері з установкою.

Переваги наших послуг

Фахівці нашої компанії встановлять «під ключ» міжкімнатні двері (в тому числі у ванну, кухню чи санвузол) різних конструкцій: розкривні, розсувні, приховані. Просимо звернути увагу, що ми встановлюємо лише двері, куплені в нашому магазині! І настійно рекомендуємо покупцям замовляти двері тільки з установкою від того магазину, де купили. Якщо у продавця немає такої послуги - відразу відмовтеся від покупки.

Ми працюємо на українському ринку дверей із 2006 року. Наші майстри мають багатий досвід роботи з продукцією різних виробників, а також мають у розпорядженні все необхідне обладнання, що дозволяє виконати монтаж акуратно й у максимально стислі терміни. Крім того, ми беремо на себе і клопоти з доставки дверей по Києву.

Якщо двері, придбані у нас, потребують ремонту, ми також готові надати відповідні послуги: як за гарантією (яка становить 2-5 років у залежності від моделі дверей), так і в післягарантійний період.

Ціна на встановлення дверей не є постійною і залежить від розміру, конструкції дверей, особливостей приміщення та інших чинників. Орієнтовну вартість ви можете дізнатися у менеджера, зателефонувавши за номером, вказаним угорі. Більш точну ціну ми зможемо назвати після того, як майстер зробить необхідні заміри на вашому об'єкті.

Скільки коштує установка дверей в Києві та області?

Остаточну вартість може озвучити тільки монтажник, який безпосередньо приїде до вас на монтаж. Але в 99% випадків наші менеджери озвучують остаточну ціну, таке відбувається якщо ваші будівельники і забудовник дійсно дуже якісно і серйозно підійшли до виготовлення дверних прорізів, виготовленію стін. Робочі з досвідом - запорука прямих стін та прорізів в необхідний розмір! Так само наші співробітники не несуть ніякої відповідальності за нахил стіни або хвилястість штукатурки, вони повинні виставити двері по схилу та вставити лиштву в короб з мінімальним використанням клея, шпильок, або взагалі без цих матеріалів.

А тепер увага - установникам дверей заборонено працювати в рукавичках, виносити будівельне сміття з приміщення, але зібрати його в купу вони зобов'язані. Замовник повинен забезпечити наявність електрики, туалету, освітлення, тепла. У разі відсутності будь-чого з вище зазначеного роботи припиняються, продовжаться після усунення неполадок, та в порядку черги по графіку робіт. Також необхідно повністю припинити будь-які роботи в приміщенні, крім наших , допуск третіх осіб. Якщо на об'єкті ведуться будь-які роботи, є інші робочі, автоматично знімається з наших майстрів відповідальність за пошкоджені комплектуючі.

Якщо ви дочитали до цих рядків, вітаю, ви відповідальний покупець, який переживає за своє житло та витрачені гроші, з такими ми любимо працювати і намагаємося робити все чітко у від нас залежні терміни.