Гарантія


Інтернет-магазин klyamka.ua цінує своїх клієнтів і довіряє постачальникам, тому ми надаємо гарантію на свої товари. Різні вироби мають свій гарантійний період. Термін гарантії на деякі товари ви зможете побачити на їхніх сторінках: так, для дверей марки Папа Карло він становить 2-5 років у залежності від моделі. При цьому орієнтовний термін служби цих дверей становить 30 років!

Якщо ви не знайшли інформацію по гарантії на певний товар на його сторінці, то ці відомості вам нададуть наші менеджери. Вони також детально розкажуть вам про умови гарантійного обслуговування. А оскільки ми намагаємося займатися тільки перевіреною продукцією, то можемо запевнити, що і двері, і ручки, й інша фурнітура, куплена у нас, прослужить вам дуже й дуже довго, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.

Також повинні попередити, що гарантія на дверні ручки однієї моделі може змінюватися залежно від обробки: наприклад, біле чи чорне фарбування і бронзове покриття мають менший термін гарантії, ніж покриття матовий хром. Про ці та інші подібні нюанси ви можете дізнатися в наших менеджерів: вони із задоволенням поділяться з вами всією необхідною інформацією! Звертайтеся за консультацією до нашого магазину або телефонуйте: (097) 226-33-44, (095) 226-33-44.